top of page

Ir viegli gatavoties svinībām, ja palīgā nāk profesionāls banketu serviss!

Veiksmīgu svētku atslēga ir laba organizācija un plānošana. Ja plānojat svinības, ir dažas lietas, ko varat darīt, lai šo procesu atvieglotu. Viens no pirmajiem soļiem ir pasākuma norises vietas izvēle. Kad esat izvēlējušies norises vietu, varat strādāt ar banketa sagatavošanu, lai plānotu pasākuma detaļas, piemēram, konkrētu viesu saraksts, ēdienkarte, dekorācijas un izklaides.


Ir vērts plānot un veikt visus nepieciešamos pasākumus pēc iespējas agrāk, lai nodrošinātos, ka viss būs kārtībā un neuzradīsies problēmas, kas jārisina pēdējā brīdī ar būtiski lielākām izmaksām. Cieši sadarbojoties ar banketu pakalpojumu sniedzēju un veltot laiku, lai rūpīgi apsvērtu visas detaļas, jūs varat izveidot neaizmirstamu un patīkamu pasākumu ikvienam iesaistītajam.Lai atvieglotu gatavošanos svinībām, ieteicams veikt vairākas darbības:


  1. Definējiet pasākuma vīziju un aptuveno viesu skaitu, kurus plānojat uzaicināt. Tas palīdzēs izvēlēties piemērotu vietu un noteikt nepieciešamo banketa apkalpošanas komandas lielumu.

  2. Izvēlieties norises vietu, kurā var realizēt jūsu pasākumu un kurā ir pietiekami daudz vietas, lai banketu apkalpošanas komanda varētu strādāt. Tajā jābūt arī nepieciešamajām iekārtām, piemēram, virtuvei un/vai noliktavas telpai, lai ēdinātāji varētu veikt savu uzdevumu.

  3. Plānojiet ēdienkarti un nosakiet ēdienu un dzērienu veidus, kurus vēlaties pasniegt. Profesionāliem banketu galdu klājējiem parasti ir iepriekš sagatavota banketu ēdienkarte. Noskaidrojiet visus uztura ierobežojumus vai alerģijas potenciālo viesu vidū un noteikti ievērojiet tos.

  4. Sadarbojieties ar banketu apkalpošanas komandu, lai izstrādātu pasākuma laika grafiku. Tajā jāiekļauj tāda informācija kā pasākuma programma, kā arī ēdienu un dzērienu pasniegšana.

  5. Saskaņojiet visu ar banketu apkalpošanas komandu, lai nodrošinātu, ka pasākumam ir pieejami visi nepieciešamie piederumi un aprīkojums. Tas var ietvert galdus, krēslus, galdautus, traukus un servēšanas piederumus.

  6. Sazinieties ar banketu apkalpošanas komandu par visām īpašajām vēlmēm un vajadzībām, t.i., dekorācijām, fona mūziku vai citiem īpašiem akcentiem.

  7. Apsveriet iespēju nolīgt papildu darbiniekus, piemēram, apkalpotājus vai bārmeņus, kas palīdzētu pasākuma norisē. Banketu apkalpošanas komanda var palīdzēt jums noteikt, cik papildu darbinieku jums būs nepieciešams, pamatojoties uz viesu skaitu un pasākuma programmu.


Veicot šīs darbības un cieši sadarbojoties ar banketu apkalpošanas komandu, jūs varat efektīvi plānot un sagatavoties veiksmīgām svinībām.


Comments


bottom of page