top of page
bgImage

Banketu ēdienkartes

Klājam banketu galdus gan pie mums - Rīgas Motormuzeja kafejnīcas telpās, gan izbraukumos jebkurā Jums vēlamā vietā

Gardumgardi ēdieni banketos pēc jūsu vēlmēm un iespējām!
Mūsu pieredzējusī pavāru un viesmīļu komanda priecāsies apkalpot banketu vai pasākumu jūsu izvēlētā vietā:
• ģimenes svinības;
• kafijas pauzes, semināri, konferences;
• kāzas;
• uzņēmumu balles;
• korporatīvie pasākumi;
• sporta spēles u.c.

Mums ir pieredze arī sevišķi lielu banketu apkalpošanā 500 personām un vairāk.
Piedāvājam jau sagatavotas ēdienkartes, bet katru ēdienkartē iekļauto pozīciju varam koriģēt vai sastādīt individuālu piedāvājumu pēc jūsu vēlmēm.

IZBRAUKUMA BANKETI

Korporatīvie pasākumi, semināri, dzimšanas dienas un citi svētki

Piedāvājam pilna servisa izbraukuma ēdināšanu kāzās, kristībās, izlaidumos, semināros, dzimšanas dienās, korporatīvajos pasākumos, Ziemassvētkos un Jaunā gada sagaidīšanas pasākumos, kā arī citos jums svarīgos notikumos. Piedāvājam jau gatavus banketu piedāvājumus, kā arī veidojam ēdienkartes pēc klientu vēlmēm un iespējām. Mūsu profesionālā komanda parūpēsies par gardu svētku mielastu un izcilu apkalpošanu!

Iepazīsties ar mūsu banketu piedāvājumu

*Jebkuru ēdienkartē piedāvāto pozīciju varam koriģēt, mainīt un papildināt pēc Jūsu vēlmēm un iespējām.

* Izveidosim ēdienkarti pēc jūsu vēlmēm un iespējām. Lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz e-pastu: gardumgardi@gardumgardi.lv

SVINĪBAS

Ja vēlies svinības skaistās un mūsdienīgās telpās – piedāvājam augsta līmeņa servisu Rīgas Motormuzeja kafejnīcā (Sergeja Eizenšteina ielā 8, Rīgā). Svinību telpas ir iespējams izīrēt no otrdienas līdz svētdienai, sākot no pulksten 18.00 līdz 50 personām, ja ir paredzētas svinības pie galdiem, līdz 200 personām, ja ir paredzēts furšeta galds. Lai mazākie pasākuma viesi negarlaikotos, mums ir iekārtots bērnu stūrītis. Mūsu plašajā ēdienkartē ikkatrs atradīs sev vēlamo piedāvājumu. Piedāvājam gan auksto, gan silto galdu, kā arī uzkodu ēdienkarti. Nodrošinām individuālu pieeju ikvienam klientam, lai padarītu jūsu pasākumu īpašu un atmiņā paliekošu.

SEMINĀRI UN KONFERENCES

Piedāvājam telpas semināriem un konferencēm līdz 70 cilvēkiem. Nodrošināsim kafijas pauzi un pusdienas dažādos cenu līmeņos. Nepieciešamības gadījumā nodrošinām tehnisko aprīkojumu semināru un konferenču norisei – ātru bezvadu internetu, projektoru un televizoru prezentācijām.

UZKODU PLATES

Piedāvājam uzkodu plates jebkurai gaumei – zivs, gaļas, vīna, siera, svaigu vai marinētu dārzeņu un augļu plates. Strādājam ar katru pasūtījumu individuāli un esam gatavi pielāgoties jūsu vēlmēm un vēlamajai cenu kategorijai.

PIRKSTIŅUZKODAS

Ja vēlies padarīt savu svētku galdu īpaši izsmalcinātu vai plāno pacienāt savus kolēģus, draugus vai ģimeni ar nelielām uzkodām, kam nebūs nepieciešami galda piederumi, piedāvājam pasūtīt pirkstiņuzkodas. Apskati mūsu plašo piedāvājumu ar dažāda veida sāļajām uzkodām – gan tiem, kam garšo gaļa un zivs, gan veģetāra uztura cienītājiem.

SALĀTI

Plāno svinēt svētkus, bet nevēlies visu vakaru pavadīt, gatavojot salātus? Pasūti salātus pie mums tev vēlamajā daudzumā un variācijās. Mūsu plašajā salātu piedāvājumā ietilpst gaļas, zivs un veģetārie salāti, kas neatstās vienaldzīgus pat lielākos gardēžus.

SILTIE ĒDIENI

Ja svētkos nevēlies satraukties par to, ar ko cienāt viesus, atļauj mums parūpēties par tavu svētku galdu – piedāvājam pasūtīt siltos ēdienus jūsu svētku galdam. Apskaties mūsu ēdienkarti un izvēlies saviem svētkiem vispiemērotāko cienastu, varat būt droši – ēdiens garšos izcili!

Sazinieties ar mums, pastāstiet par jūsu vēlmēm un vajadzībām –
izplānosim visu no pirmās gardumgardās uzkodas līdz ķirsītim uz kūciņas.

DESERTI

Nevieni svētki nav iedomājami bez saldā ēdiena un svētku kūkas. Mūsu ēdienkartē ir kūkas un tortes, mini eklēri, „Vecrīgas” un mini kūciņas, kā arī dažādu veidu deserti. Ja neatradi ēdienkartē to, ko vēlējies, zvani, un vienosimies par individuālu pasūtījumu tieši taviem svētkiem!

 

bottom of page