top of page
banketu-edienkarte-salati.jpeg
mmcafe.png

Banketu zāle

Pilns banketu serviss - svinību telpas un galdu klāšana vienuviet!

Gaumīgas telpas un pieredzējusi komanda!

Ja meklē plašas, gaumīgas un skaistas telpas banketam Rīgā, izvēlies Rīgas Motormuzeja kafejnīcu! Izvēloties uzticēt banketa rīkošanu mūsu profesionālajai komandai, jūs saņemsiet gardus un izsmalcinātus ēdienus, kurus ir gatavojuši mūsu pieredzējušie šefpavāri, izcilu apkalpošanu, iespēju izveidot ēdienkarti pēc savām vēlmēm un banketam ieplānotā budžeta, telpas semināru un apmācību organizēšanai un ēdiena vizuālo noformēšanu atbilstoši pasākuma tematikai. Ja banketa norise notiks ārpus mūsu telpām, piedāvājam izbraukuma banketa pakalpojumus jums ērtā vietā un laikā. Mūsu komandai ir vairāk kā 20 gadu pieredze banketu rīkošanā, un mums ir pieredze gan nelielu, gan ļoti lielu banketu organizēšanā. Mūsu pieredzē lielākais pasākums ir bijis ar 3000 viesiem, un mūsu komanda veiksmīgi tika galā ar šo izaicinājumu, tādēļ varam garantēt, ka mūsu darbinieki spēs realizēt jebkuru no jūsu idejām un vēlmēm! 

Plaša ēdienkarte un gardi ēdieni

Nav noslēpums, ka tieši gards un bagātīgi klāts galds ir viena no svarīgākajām pasākumu sastāvdaļām, jo kā mēs visi zinām – paēdis viesis ir laimīgs viesis. Esam izstrādājuši banketu ēdienkarti dažādās cenu grupās, sniedzot iespēju ikkatram klientam izvēlēties savām finansēm atbilstošāko piedāvājumu. Ir iespējams izvēlēties gan auksto galdu, gan piedāvājumu ar pamatēdienu, gan pusdienas grupām un semināriem un kafijas galda klāšanu. Ar mūsu izstrādātajām ēdienkartēm un cenām ir iespējams iepazīties mājaslapas sadaļā “Banketu ēdienkarte” . Ja vēlaties pārsteigt savus viesus ar gardu un izsmalcinātu ēdienkarti, mūsu pavāri kopīgi ar jums izstrādās tieši jūsu pasākumam individuālu ēdienkarti. Arī galdu izvietojumu banketu zālē pielāgosim pasākuma tematikai – galdus ir iespējams izvietot tā, lai katram viesim ir ierādīta sava sēdvieta, gan zviedru galda vai bufetes veidā. 

Korporatīvie pasākumi, semināri, dzimšanas dienas un citi svētki

Piedāvājam svinību telpas pasākumiem līdz 200 personām. Pie mums ir iespējams svinēt kāzas, kristības, izlaidumus, seminārus, konferences, dzimšanas dienas, korporatīvos pasākumos, uzņēmumu balles, komandas saliedēšanas pasākumus, Ziemassvētkus un Jaunā gada sagaidīšanas pasākumus, kā arī visiem iepriekšminētajiem pasākumiem piedāvājam izbraukuma banketu organizēšanu ārpus mūsu telpām. Svinību telpas mūsu kafejnīcā ir pieejamas no pirmdienas līdz svētdienai, sākot no pulksten 17.00. Ja ir ieplānotas svinības pie galdiem, maksimālais viesu skaits ir līdz 50 personām, bet, ja ir paredzēts furšeta galds, maksimālais viesu skaits ir 200. Papildus ir iespējams izīrēt telpas semināriem un konferencēm līdz 70 personām.  

 

Pusdienu restorānā Ulbrokas ielā tiek piedāvātas telpas sēru mielasta organizēšanai. Piedāvājumā ietilpst gan sēru mielasta ēdienkarte, elegants galda noformējums un plašas telpas, kas paredzētas līdz 50 viesu uzņemšanai, gan profesionāls personāls, kas ar visaugstāko atbildības sajūtu veiks sēru mielasta viesu apkalpošanu. Mēs saprotam, ka tuvinieka aiziešana ir ļoti smaga un pārdzīvojumu pilna, tādēļ esam gatavi pilnība uzņemties sēru mielasta organizēšanu, lai jums būtu iespēja parūpēties par daudz svarīgākiem jautājumiem, kas ir saistīti ar atvadīšanos no mirušā cilvēka. 

 

Uzticiet banketu organizēšanu GardumGardi komandai, pastāstiet par savām vēlmēm un vajadzībām, un mēs izplānosim visu – no pirmās gardumgardās uzkodas līdz pat ķirsītim uz kūciņas. 
 

bottom of page