top of page
salati-1.jpeg

Labākie ēdieni labākajā vietā!

SILVA BENDRĀTE,
SABIEDRISKO ATTIECĪBU VADĪTĀJA

Paldies “GardumGardi” komandai par radīto svētku sajūtu Latvijas Psihiatru asociācijas 90 gadu jubilejas pasākumā! Ēdieni bija izsmalcināti un ļoti garšīgi! Īpaši priecēja plašais sortiments un niansētais noformējums! Lieliska attieksme, kvalitāte, augsta apkalpošanas kultūra. Noteikti jūsu pakalpojumus ieteiksim citiem!

ILZE VĪTOLA, AS G4S LATVIA, IEKŠĒJĀS KOMUNIKĀCIJAS SPECIĀLISTE

Jau atkārtoti izvēlamies “Gardumgardi” mūsu uzņēmuma gada balles banketa klāšanai, jo zinām, ka sagaidīsim augsta līmeņa servisu un bagātīgi klātus galdus ar gardiem ēdieniem un lielisku apkalpošanu. Pateicoties gan pavāru radošajai izdomai, gan korektajiem un rūpīgajiem oficiantiem pasākuma organizatori un viesi noteikti būs apmierināti. Esam ļoti apmierināti un iesakām “GardumGardi” arī citiem!

IRĒNA, KLIENTE

Paldies par patīkamajiem brīžiem “GardumGardi”. Ļoti garšīgi un laipni aprūpēti. Rallistu vārdā paldies par krāšņajiem banketiem un cerībā uz turpmāku sadarbību.

NORMUNDS RUBEŽNIEKS

“MTG” mediju kompānija izsaka pateicību “GardumGardi” komandai par lieliski noorganizētu banketu pasākumā “LatvijasLepnums”! 

bottom of page