top of page
bgImage

Mūsu rīkotie banketi

Labākie ēdieni, labākajā vietā!

Dažāda ēdienu izlase

Lepojamies ar vairāku gadu pieredzi banketu piedāvājuma nodrošināšanā un galdu klāšanā. Mūsu restorānos pieejama gardu ēdienu izlase ļoti plašā izvēlē siltajam un aukstajam galdam. Gatavojam gan sātīgas zupas un biezzupas, gan sulīgus cepešus, veselīgus salātus, aukstās uzkodas un lieliskus saldos ēdienus.

Uzkodu plates

Gardi ēdieni jebkuras svinības padarīs lieliskas! Lai iepriecinātu savus klientus, veidojam visdažādākās uzkodu plates ikvienai gaumei. Ņemot vērā jūsu vēlmes, sagatavosim svaigas un gardas dārzeņu plates ar mērci un pildītu dārzeņu plates, jūras velšu un zivju ēdienu plates, augļu plates un siera plates, auksto uzkodu plates un jauktā tipa plates (sieri, ogas, dārzeņi, rieksti, grauzdiņi), kā arī gaļas uzkodu plates.

Uzkodas

Baudiet mūsu restorānu gatavotās gardās uzkodas kopā ar atspirdzinošiem dzērieniem mājas ballītē, smalkās viesībās, dzimšanas dienā, kāzās vai vienkārši - atzīmējot kopā būšanas prieku. Dažādi panējumi ar mērcēm, kanapē vai aukstās uzkodas ar gaļu, sieru, dārzeņiem vai jūras veltēm. Pildīti lavaši un grauzdiņu uzkodas.

Banketi un semināri

Piedāvājam banketu galdu klāšanu gan mūsu restorānu mājīgajās telpās, gan izbraukumos. Ēdienus gatavojam gan kāzu banketiem, gan svinībām, konferencēm un dažādiem semināriem.

Kāzas un dzimšanas dienas

bottom of page